Mam na imię Paweł. Nie lubię mówić, ani pisać o sobie, za to godzinami mogę opowiadać o swojej pasji. Jest nią urządzanie ogrodów. Wraz ze swoim zespołem, zajmuję się projektowaniem, urządzaniem i pielęgnacją zieleni we Wrocławiu i okolicach miasta. Dlaczego to robię? Bo nie wyobrażam sobie robić niczego innego.

Urządzanie ogrodów to moja pasja

Natura jest ze mną od zawsze. W dzieciństwie każdą wol ną chwilę spędzałem na świeżym powietrzu. Zamiast gier komputerowych w domu, prace ogrodowe na zewnątrz. Pielęgnacja roślin, a później także aranżacja zieleni to dla mnie sprawdzony sposób na stres. Obecnie wykorzystuję moją pasję, by otaczać innych przyrodą. Nauka w liceum o profilu ekologicznym, a później na wrocławskim Uniwersytecie Przyrodniczym tylko pogłębiły moją fascynację. Potem przyszedł czas na szlifowanie umiejętności w firmie ogrodniczej we Wrocławiu. Dodatkowej motywacji dostarczają mi dzieci. Jestem tatą trójki. Pozwól, że stworzę Ci wymarzony ogród.

Prace ogrodowe Wrocław

Najlepsza firma ogrodnicza we Wrocławiu

Firma Ogrody Botanika funkcjonuje na rynku od 2015 r. To zespół napędzanych pasją, młodych ludzi, których rozpoznasz po szerokim uśmiechu. Współpracujemy zarówno z Klientami indywidualnymi, jak i firmami. Nasza specjalność to urządzanie ogrodów. Doradzamy, projektujemy i działamy, spełniając oczekiwania coraz większego grona Klientów naszej firmy. Specjalnie dla Ciebie stworzymy unikatową koncepcję ogrodu, w oparciu o Twoje sugestie i potrzeby. Nasze prace ogrodowe opierają się na profesjonalnym sprzęcie, doświadczeniu, umiejętnościach i miłości do natury. Wiemy, jak tworzyć klimatyczne, bajkowe, niepowtarzalne ogrody, które będą zachwycać pięknem o każdej porze roku. Nasza firma ogrodnicza we Wrocławiu wyróżnia się nieszablonowym podejściem do Klienta, atrakcyjnym cennikiem oraz dużą dawką optymizmu, który jest zaraźliwy. Poznaj nas i pokaż nam swój ogród. Będziemy wiedzieli, co z nim zrobić.

<