Jedni lubią dużo kwiatów, innym zależy na oczku wodnym, jeszcze inni nie wyobrażają sobie ogrodu bez trawnika. Projektowanie ogrodów stanowi duże wyzwanie nawet dla profesjonalistów. Wymaga bowiem nie tylko wiedzy o roślinach i dużego doświadczenia w ich pielęgnacji, ale też indywidualnego podejścia do każdego Klienta. W naszej firmie każdy projekt ogrodu odzwierciedla potrzeby i upodobania jego właściciela. Być może dlatego cieszymy się tak dobrą opinią wśród mieszkańców Wrocławia.

Projektowanie ogrodów we Wrocławiu – z zaangażowaniem i pomysłem

Aby zaprojektować wyjątkowy ogród, potrzebna jest wizja. We wrocławskiej firmie Ogrody Botanika pomysłów mamy pod dostatkiem. Mimo że nie brakuje nam inspiracji, potrafimy słuchać. Projekty ogrodów tworzone są przecież dla tych, którzy będą w nich wypoczywać. To ich zdanie liczy się najbardziej. Doradzamy, lecz nie narzucamy. Podsuwamy pomysły i modyfikujemy je tak, by dostosować projekt ogrodu do danego Klienta. Trawniki, skalniaki, altany, rabaty czy oczka wodne. Wrocław to miasto ludzi kreatywnych, więc pomysłów na zieleń za oknem jest wiele. Podejmując współpracę z nami, możesz mieć pewność, że nasz projekt będzie nie tylko estetyczny, ale też funkcjonalny. Projektowanie zieleni to nasza pasja i zawód. Nie ma więc nic dziwnego w tym, że nieustannie poszerzamy swoją wiedzę, śledząc ogrodnicze trendy i poszukując inspiracji. Jesteśmy perfekcjonistami. Nie satysfakcjonuje nas przeciętność. Mierzymy wyżej!

Projektowanie ogrodów wrocław

Projekt ogrodu na Twoją miarę

Jeśli masz pomysł na ogród, skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci wprowadzić go w życie. Realizacja ogrodów to coś, na czym się znamy i z pewnością nie spotka Cię rozczarowanie. Być może nie wiesz, jak miałby wyglądać Twój ogród, lecz marzysz o przytulnym skrawku zieleni do wypoczynku. Posłuchaj naszych propozycji i zainspiruj się. Efekt bez wątpienia przerośnie Twoje oczekiwania. Nie bez powodu w ofercie naszej firmy znalazła się nie tylko pielęgnacja, ale też projektowanie ogrodów. Wrocław kryje już w sobie wiele miejsc, do których powstania przyczyniły się Ogrody Botanika. Twoja przestrzeń za oknem może być następna. Przyjrzyj się naszym realizacjom, by poznać jakość naszej pracy. Projektowanie zieleni sprawia nam prawdziwą przyjemność, co z pewnością widać w stworzonych przez nas ogrodach. Jeśli masz wątpliwości, pytaj. Odpowiemy błyskawicznie.

Realizacja ogrodów i ich pielęgnacja

Wszystko zaczyna się od projektu. Później przychodzi czas na realizację. Od tej chwili można cieszyć oczy zielenią i wypoczywać w otoczeniu przyrody. Bez odpowiedniej pielęgnacji jednak, każdy ogród szybko straci swój atrakcyjny wygląd. Wszystkie realizowane przez nas projekty ogrodów mają coś w sobie. Aby tego nie stracić, trzeba o nie dbać. Możemy zrobić to za Ciebie. Sadzimy krzewy, zakładamy trawniki, skalniaki i oczka wodne. Wrocław staje się piękniejszy, dzięki naszym realizacjom. Poznaj naszą ofertę i przekonaj się, co możemy Ci zaproponować. Zaufaj naszemu doświadczeniu i ciesz się zielenią wokół domu.

Realizacja ogrodów we Wrocławiu

Realizacja ogrodów

Od ustaleń z klientem, przez proces planowania, aż po finalne prace ogrodowe - realizacja ogrodów nie ma przed nami tajemnic! Jesteśmy doskonale przygotowani do każdego z tych etapów, a finalny efekt wykonanych prac zawsze zachwyca naszych klientów . Wszystkich z Państwa zainteresowanych realizacją ogrodów zachęcamy do kontaktu z nami - podejmiemy się każdego zlecenia!

Projektowanie ogrodów we Wrocławiu

Projektowanie ogrodów

Wśród szeregu usług ogrodniczych jakie oferuje nasza firma - projektowanie ogrodów jest jednym z naszych ulubionych zajęć. Cały nasz zespół łączy pasja do przyrody i otaczających nas roślin, a możliwość zaplanowania przydomowej, zielonej przestrzeni dla naszych klientów to dla nas ciekawe wyzwanie i dużo radości z wykonywanej pracy. Każde zlecenie wykonujemy jednak w porozumieniu z klientem, tak aby nie narzucać swojej wizji, a przede wszystkim przygotować Państwa wymarzony ogród. Nasza usługa projektowania ogrodu we Wrocławiu posiada swój cennik, który ustalany jest indywidualnie - zapraszamy do kontaktu!

Projekty ogrodów we Wrocławiu

Projekty ogrodów

Projekty ogrodów wykonujemy już od wielu lat, a dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy doradzić klientom w razie jakichkolwiek wątpliwości dotyczących aranżacji przydomowych ogrodów. Realizujemy także projekty dla parków i przestrzeni publicznych - nie boimy się żadnego zlecenia! Jeśli zatem interesuje Państwa projekt ogrodu, serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Projektowanie zieleni we Wrocławiu

Projektowanie zieleni

Mamy ten przywilej, że w pracy robimy to, co kochamy. Projektowanie zieleni to nasza pasja, a każde zlecenie przyjmujemy z uśmiechem i optymizmem. Projektujemy zarówno ogrody domowe, jak i zieleń przestrzeni publicznej. Cały proces projektowania odbywa się w porozumieniu z Państwem, a dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy pewni, że zaprojektowana przez nas przestrzeń spełni wymagania nawet najbardziej wymagających klientów.

Oczka wodne Wrocław we Wrocławiu

Oczka wodne

Oprócz projektowania zieleni czy pielęgnacji trawników realizujemy także zlecenia na oczka wodne we Wrocławiu i okolicach. Zajmujemy się instalacją oczek wodnych na zlecenie osób fizycznych, ale też dla firm i organizacji. Wykonujemy zarówno proste, jak i dekoracyjne oczka wodne - według preferencji klienta oraz stylu, w jakim utrzymana jest reszta ogrodu.Pozostałe