Chcesz wypoczywać w otoczeniu zieleni, ale nie wiesz od czego zacząć? Zakładanie ogrodów wymaga sporo energii i czasu, ale nie tylko. Potrzebna jest także wiedza i umiejętności. Mamy to wszystko i nie zawahamy się użyć, a efekt przerośnie Twoje oczekiwania. Ogrody Botanika to zespół pasjonatów, który stworzy dla Ciebie wyjątkową, zieloną aranżację. Wśród naszych usług dostępne jest zakładanie trawników, pielęgnacja roślin, usuwanie chwastów oraz dużo więcej. Zajmujemy się ogrodem na wszystkich etapach, od projektu, poprzez jego realizację, aż po staranną pielęgnację.

Zakładanie ogrodu – dlaczego warto?

Przestrzeń przy domu można wykorzystać na wiele sposobów, jednak wypełnienie jej zielenią zdecydowanie należy do najbardziej atrakcyjnych. Ogród to prywatna strefa relaksu domowników oraz okazja do obcowania z naturą. Od dawna wiadomo, że przebywanie w otoczeniu roślin koi nerwy i pomaga się odprężyć. Zakładanie ogrodów zwiększy także atrakcyjność budynku, który w otoczeniu zieleni z pewnością będzie prezentować się jeszcze lepiej. Zresztą, kto nie marzy o tym, by w słoneczny dzień wyciągnąć się na leżaku z dobrą książką i rozkoszować zapachem świeżo skoszonej trawy? Jak widzisz, same plusy. Zakładanie ogrodu to jednak niemałe wyzwanie. Jeśli nie dysponujesz dużą ilością wolnego czasu lub nie znasz się na roślinach, chętnie pomożemy. Profesjonalne wsparcie to gwarancja wyjątkowego efektu, a ilość zadowolonych z naszych usług Klientów mówi sama za siebie. Znamy się na zieleni.

Zakładanie ogrodu wrocław

Zakładanie trawnika wyzwaniem ogrodnika

Mimo że zakładanie trawników z pozoru wydaje się niczym trudnym, często rezultat okazuje się niezadowalający. Dlaczego? Rzadka, szybko usychająca trawa to powszechny problem i przyczyna frustracji wielu właścicieli ogrodów. Nieważne, czy jest to trawnik z rolki czy z siewu, jeśli nie zapewnimy mu odpowiednich warunków, szybko straci swój efektowny wygląd i cały trud ogrodnika zostanie zaprzepaszczony. Dlatego warto zapewnić sobie pomoc profesjonalistów. Dla nich zakładanie trawnika nie stanowi wyzwania, a sam posiadacz ogrodu może w ten sposób oszczędzić sobie wielu stresów. Członkowie zespołu Ogrody Botanika posiadają wiedzę i doświadczenie, dzięki którym Twój ogród szybko pokryje się soczystą zielenią. Tym, co nas wyróżnia jest duże zaangażowanie w świadczone usługi oraz ich atrakcyjne ceny.

Trawniki z rolki – błyskawiczny efekt dla Twojego ogrodu

Zamiast cierpliwie czekać, aż zasiana trawa urośnie, pokrywając teren ogrodu zielenią, możemy postawić na trawniki z rolki i cieszyć się rezultatem niemal natychmiast. Niewystarczy jednak rozwinąć zielonej rolki, by zapewnić sobie trwały efekt. Wcześniej warto sprawdzić podłoże, a nierzadko także je wzmocnić. Duże znaczenie ma również kwasowość gleby i wyrównanie powierzchni gruntu. Jeśli nie wiesz, jak się do tego zabrać, położymy trawnik z rolki za Ciebie. Zyskujesz wówczas gwarancję, że trawa zostanie rozwinięta na odpowiednio przygotowanym terenie, co zapewni jej dobrą kondycję oraz długą żywotność.

Zakładanie ogrodów we Wrocławiu

Zakładanie ogrodów

Od lat świadczymy usługi ogrodnicze na terenie Wrocławia i okolic, a zakładanie ogrodów nie ma przed nami tajemnic. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z uśmiechem i wielką pasją do otaczającej nas przyrody, którą zarażamy naszych klientów. Zakładanie ogrodu z naszą firmą to sama przyjemność - sprawnie wykonamy wszystkie uciążliwe prace, aby jak najszybciej mogli Państwo cieszyć się pięknem swojego ogrodu.

Zakładanie trawników we Wrocławiu

Zakładanie trawników

Zakładanie trawników we Wrocławiu to nasza specjalność. Doskonale wiemy, że zielony, zadbany trawnik jest ozdobą każdego ogrodu, a odpowiednio przystrzyżona trawa cieszy oko i zachęca do przebywania na dworze. Jeśli nie posiadają Państwo jeszcze zadbanego ogrodu, nic straconego! Realizujemy zakładanie trawnika z rolki oraz inne prace ogrodowe, które będą pierwszym krokiem do stworzenia ogrodu niczym z bajki. Chcesz poznać cennik? Skontaktuj się z nami!

Trawniki z rolki we Wrocławiu

Trawnik z rolki

Piękny, zielony trawnik w zaledwie kilka godzin? Jak najbardziej! Wystarczy położyć w ogrodzie dobry jakościowo trawnik z rolki. Takie rozwiązanie sprawdza się wyjątkowo dobrze na terenach o zróżnicowanym ukształtowaniu, gdzie zasianie i utrzymanie trawnika może być problematyczne. Za wyborem trawy w rolce przemawia łatwość montażu trawnika, ale też jego trwałość. Wszystkich zainteresowanych tym rozwiązaniem zachęcamy do kontaktu z nami - trawniki z rolki we Wrocławiu to jedna z najczęściej wykonywanych przez nas usług.

Pozostałe usługi